Готель MIDIA GRAND RESORT

Розташування: на самому березі Чорного моря, в 7 км від міста-музею Несебр і в 1 км від селища Ахелой. Біля готелю немає великого скупчення інших готелів, дискотек і ресторанів. Територія готелю знаходиться відокремлено, в екологічно чистій зоні з численними галявинами і деревами. Це місце ідеально підходить для повноцінного дитячого відпочинку.

Табір: дві будівлі комплексу, об'єднані приміщеннями і рестораном. Справжньою гордістю готелю є два великих басейни і з цього року міні аквапарк - дві нові горки, які зроблять відпочинок дітей незабутнім. Басейни мають дитяче відділення, шезлонги і лежаки; зал для перегляду фільмів. Є професійна сцена, два просторих зали для проведення різних заходів і один анімаційний зал; компютерна аудиторія і доступ до інтернету, WI-FI в лоббі готелю. 

Спортивна інфраструктура: 

- великий зал для тренувань по всіх силових видах спорту і секція з дзеркалами, дерев'яною підлогою і перилами для занять по хореографії (1 зал - паркет, 2 зал - ламінат);

- два басейни з дитячим відділенням, шезлонги і лежаки;

- міні аквапарк;

- зал для настільного тенісу, відкрита площадка для занять під відкритим небом;

- облаштовані дитячі і спортивні прощадки для ігор.

Пляж: 150 м від табору, прекрасна пляжна полоса , яка охороняється.

Проживання : в просторих апартаментах. 2-х кімнатні апартаменти - розміщення по 2-3 особи в кімнаті ( в одній кімнаті - 2 ліжка, в другій кімнаті - 3 ліжка). Кожний апартамент має вихід на балкон. На відміну від деяких інших готельних комплексів, кожна дитина має власне повноцінне місце ( ніяких додаткових ліжок або диванів).

Харчування: 4-х разове (All inclusive light) - шведський стіл - завжди свіжі фрукти і овочі. На стіл подаються власні, вирощенні без хімікатів і добрив на екологічно чистій землі овочі і фрукти.

Додаткові послуги: кожного дня класи англійської мови.