Готель Орлине Гніздо

Розташування: 

Санаторій «Орлине гніздо» - сучасний унікальний відпочинково-оздоровчий комплекс, знаходиться на території найтеплішого в Закарпатті районного центру міста Виноградів у мальовничому урочищі "Виннички".

В готелі : 

У санаторії  «Орлине гніздо»  розміщено конференц-зал на 100 посадкових місць із аудіо- та відеотехнічними засобами, із можливістю доступу до інтернету, що ідеально підходить для проведення ділових переговорів, конференцій, симпозіумів та семінарів. Відпочиваючі забезпечуються повноцінним збалансованим харчуванням в ресторані з велики залом обладнананим великими телевізорами, системою кондиціювання та вентиляції. Вечорами у ресторані грає наживо вокально-інструментальний ансамбль. В барі комплексу відпочиваючим надається величезний вибір вишуканих десертів, натуральних соків, різноманітних спиртних напоїв. Тут Ви зможете оцінити справжній смак закарпатських вин та поласувати винами Франції та Грузії. А кава "по-закарпатськи" вразить навіть найвибагливішого кавомана.

В номері :

Номери обставлені сучасними меблями з натурального дерева. Кожен номер обладнаний великим телевізором із автономним сателітним телебаченням, кондиціонером-кліматконтроль, холодильником, набором посуду, сучасною сантехнікою, душовою кабіною, електросушилкою та набором одягу для басейну.