Готель Санаторій Дністер

Розташування: 

Санаторій Дністер розташований в лісопарковій зоні відомого бальнеологічного курорту - Моршин, в центральній частині міста, неподалік від санаторіїв «Черемош» та «Перлина Прикарпаття».

В готелі : 

Санаторій Дністер спеціалізується на лікуванні захворювань органів травлення, проблем обміну речовин, хворобах нирок і сечовивідних шляхів.

У лікувальну базу санаторію входить лікувально-діагностичний корпус. Тут функціонують кабінети діагностики, рентгеноендоскопічній центр, імунологічна і клінічна лабораторії, радіоізотопна лабораторія, фізіотерапевтичне відділення. Крім цього працює стоматологічне відділення з кабінетами терапевтичної та хірургічної стоматології, кабінети психотерапії, фітотерапії, масажу, лікування захворювань кишечника, гінекологічний кабінет. Функціонує відділення реабілітації в післяопераційний період органів травлення. Величезний лікувально-діагностичний потенціал Дністра, бездоганний екологічний стан курорту Моршин і природні цілющі мінеральні джерела щорічно залучають для відпочинку в Моршин величезну кількість відпочиваючих.

В номері :

санвузол, балкон, ліжко, м'які меблі, телевізор, холодильник, весь необхідний посуд, електричний чайник.