Готель Сонячне Закарпаття

Розташування: 

Санаторій “Сонячне Закарпаття” знаходиться за 1,7 км від с. Поляна Свалявського району Закарпатської області України по автошляху Свалява-Перечин-Ужгород. Відстань до районного центру - 11 км, до обласного (м. Ужгород) - 75 км. Санаторiй розташований на правому березi рiчки Велика Пиня, в урочищi Тихий, на висотi 340 м вище рiвня моря мiж Полонинським i Вулканiчним (Вiгорлат-Гутинським) хребтами Карпат, на пiвнiчно-схiдних схилах останнього, З усіх боків оточений змішаним лісом.

В готелі : 

Всі корпуси, головний питний бювет та водолікарня розташовані на відстані не більше 100 м один від другого. Медична реєстратура та клініко-біохімічна лабораторія розміщені в головному корпусі. Основна частина лікувальних процедур - у водолікарні. В двох найбільших спальних корпусах працюють локальні бювети мінеральної води. В окремому крилі головного корпусу знаходиться адміністративна частина, клуб та головний зал їдальні.

В номері :

поєднаний чи роздільний санвузол з ванною або душовою кабінкою, укомплектовані меблевою “стінкою”, м’якою частиною (диван, крісла), ліжком (ліжками), телевізором, холодильником, набором посуду. Переважна більшість номерів окрім VІ корпусу мають балкон.