Курорт Хмільник - оздоровчий відпочинок у Хмільнику

Відпочивайте та оздоровлюйтесь у Хмільнику!

Курорт Хмільник, що розташований у Вінницькій області - це єдиний радоновий курорт України і один з найстаріших міст Поділля на річці Південний Буг. Розвивається як курорт з 1934 року.

Основні лікувальні фактори - унікальна мінеральна радонова вода і лікувальна торф'яна грязь.

Показання: захворювання крові, органів руху, нервової системи, жіночі хвороби. Радон - продукт розпаду радію, А радонові ванни дуже корисні для здоров'я, сприяють поліпшенню ліпідного та водно-сольового обміну, виведенню з організму натрію, сечової кислоти і надлишків рідини. Під впливом радону знижується рівень цукру в крові, нормалізується її склад, йдуть неврози та інші захворювання нервової системи. У результаті підвищується рівень захисних сил організму. 

У Хмільнику лікують захворюваннями нервової і серцево-судинної систем, хребта, суглобів, з гінекологічними проблемами і цукровим діабетом 1-2 стадії.

 

Кожен санаторій на курорті Хмільник встановлює ціни на путівки в залежності від:

  • -комфорту номерів і розміщення (1-місне або 2-місне)
  • -типів харчування (шведський стіл, замовлене або дієтичне харчування за призначенням лікаря-дієтолога)
  • -кількості безкоштовних процедур
  • -і звичайно ж сезону відпочинку

Найнижчі ціни в санаторіях Хмільника зазвичай встановлені пізньої осені та ранньою весною, а на Новий Рік та Різдво, а також у літній період ціни збільшуються. Санаторно-курортне напрямок у Хмільнику постійно розвивається - ремонтуються житлові корпуси ще старих радянських санаторіїв і будуються нові, які задовольнять найвибагливіших клієнтів.

Як добратися до курорту Хмільник?

замовити трансфер до курорту Хмільник (вже незабаром)

Туристична фірма Океан-Тур, в будь-який час доби, надасть трансфери (індивідуальні зустрічі: аеропорт, ж/д вокзал), підбере зручний для вас маршрут, як дістатися. Працюємо з упевненістю, що Ваш відпочинок починається зі дзвінка до нас.