Індонезія

 

Відпочинок в Індонезії

 

Індонезія - найбільший у світі архіпелаг, що складається з 5 основних островів і 30 невеликих архіпелагів. Країна простягається між азіатським материком і Австралією. Кожен з островів має свій особливий образ, відрізняючись своєрідністю звичаїв, унікальністю культури і неймовірним багатством флори і фауни.

Тури в Індонезію познайомлять вас з одним з найкрасивіших островів індонезійського архіпелагу - неповторним островом Балі, що омивається з півдня Індійським океаном, з півночі - морем Балі Тихого океану. Найзнаменитішими курортами острова Балі є: Денпасар, Кута, Нуса-Дуа, Танджунг Беноа, Джімбаран і Убуд. Оскільки острів Балі знаходиться практично на екваторі, сонце тут встає в один і той же час, а температура води і повітря круглий рік тримається на позначці + 24 +34 ° C. 

Балі - острів в Малайському архіпелазі, що омивається з півдня Індійським океаном, з півночі - морем Балі Тихого океану. Площа острова складає 5,6 тис. кв. км, протяжність - 150 км зі сходу на захід і 80 км з півночі на південь.  Два великих діючих вулкана Гунунг-Агунг (3142 м) і Гунунг-Батура (1717 м) розташовані в північно-східній частині острова. 

 

Клімат Балі залежить від мусонів: сухі південно-східні вітри дмуть з квітня по жовтень, вологі північно-східні з листопада по лютий. Середня температура повітря 26 ° С. Вологість в сезон дощів досягає 95%, в інші пори року середній показник. На півдні, в районі Денпасара, особливий мікроклімат. Тут практично не випадають опади. На Балі 2 сезони: з травня по жовтень - сухий сезон, з листопада по квітень - сезон дощів. Серпень найспекотніший місяць на Балі, оскільки в серпні майже припиняють дути вологі вітри з Індійського океану. Середньорічна температура води в океані 24-26 ° С. Середньорічні температури незначно коливаються навколо позначки 26 °. Температура води в океані 26-28 °.

Оскільки Балі розташований лише трохи південніше екватора (на 8 ° південної широти), сонце цілий рік постає практично в один і той же час. Найкоротші дні припадають на кінець червня, найдовші на кінець грудня. Проте різниця між ними складає всього лише годину. Можна сказати, що сонце встає близько 6 години ранку і заходить в 18.30 круглий рік.

Кухня На Балі туристи, як правило, їдять страви загальноіндонезійської, а не балійськой кухні. Національні балійскі страви це - лавар (lawar) - найтонші скибочки м'яса або риби; Семур лідах (semur lidah) - свинячий або яловичий язик, тушкований в соєвому соусі. Балійська кухня щедро приправлена різними прянощами, без яких вона втратила б свій оригінальний смак і привабливість, але в ресторані можна замовити страви з рису і овочів без перцю (tanpa sanbal, tanpa lombok, tidak pedas).

 

Пляжі на Балі піщані, з широкою пляжною смугою.

Три основні пляжні зони це Нуса Дуа, Кута і Санур.

У Нуса Дуа пляжі пологі, доглянуті, кожен готель несе відповідальність за свою ділянку. Рано вранці можна спостерігати картину просіювання піску через величезну сито. Все це робиться вручну, щоб не потривожити солодкий ранковий сон гостей.

У Санур пісок біліше, але пляжі менш доглянуті.

Узбережжя Кути дуже люблять серфінгісти, хвилі не високі - до 1 метра, але досить часто можна «зловити» підходящу. Пляжі готелям не належать, тому лежаки і парасольки як правило платні, ними володіє місцеве населення. Якщо поторгуватися, то місце Вам обійдеться в 0,5 дол. США. У декількох хвилинах від Кути, розташоване узбережжі Тюба, тут майже немає хвиль і готелі дбають про чистоту пляжу. У будь-якому випадку не варто забувати про те, що острів омивається океаном і досить часті припливи і відливи позначаються на рівні води на пляжі. У всіх готелях є точний розклад, можете взяти його на пляжі біля стійки видачі рушників.

Валюта Місцева грошова одиниця - рупія. В аеропорту, в готелях, торгових центрах і в місті існують пункти обміну валют. Краще запастися великими купюрами по 50 і 100 американських доларів, оскільки з обміном дрібних купюр доведеться звертатися в банк. На Балі можна обміняти будь-яку європейську валюту, а також валюту Сінгапуру, Брунею, Малайзії і Таїланду. Кредитні картки Visa, Master Card і Diners Club приймають тільки у великих супермаркетах і ресторанах. Менш улюблені American Express. У курортних зонах міжнародного рівня, таких як на о.Балі ви так само знайдете і банкомати.