ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ТУРИСТА

В програмі туру можливі зміни.


Фірма не несе відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови

та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.


Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 20 осіб.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.Автобус:

·  З усіх питань, пов’язаних з функціонуванням автобусу ­– температурний режим в салоні, функціонування сидінь, індивідуальних обдувів та освітлення, потрібно звертатись до керівника групи та не відволікати ними водіїв.

·  В салоні автобусу категорично заборонено: ходити по салону під час руху автобусу, курити, лузати насіння, смітити, споживати алкогольні напої, морозиво, будь-які рибні, молочні продукти, варені яйця та інші продукти, які мають явно виражений специфічний запах.

·  В салоні автобусу заборонено перевозити дорожні сумки, валізи та інший габаритний багаж. За порушення цього пункту штраф в розмірі від 50€.

·  В салоні автобусу заборонено зберігати на верхніх поличках скляну тару та інші речі, які можуть травмувати пасажирів.

·  Туристи в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння до поїздки не допускатимуться.

·  Чай, кава в автобусі не готуються, їх можна придбати в кафе під час зупинок.

·  Туалет в автобусі відсутній (зачинений). Користування туалетом передбачене на санітарних зупинках – для цього закладіть, будь ласка, в бюджет подорожі 10-15€.

·  Зупинки автобуса здійснюються у відповідності до програми туру у відведених для цього місцях. Всі місця зупинок обладнані туалетами. Зупинки на вимогу чи прохання туристів категорично заборонені.

·  Спинки сидінь в останньому ряді не опускаються.

·  Туристична фірма не несе відповідальності за залишені в салоні автобусу речі, кошти та документи.

· Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна автобусу.


Готель:

·  Поселення в готель після 14:00, виселення з готелю до 10:00.

·  Після 22:00 слід дотримуватись тиші.

·  Продукти на сніданку призначені для споживання в приміщенні ресторану. За спробу винести продукти харчування з ресторану адміністрацією готелю може бути накладено штраф або викликано поліцію.

·  Для збереження цінних речей, коштів та документів радимо користуватись сейфом готелю.

·  В числі телевізійних каналів можуть бути платні. Оплата таких каналів здійснюється по факту їхнього користування.

·  Вміст мінібарів в номерах за додаткову плату. При поселенні вміст мінібару потрібно звірити з описом. Недостача вмісту мінібару при виселенні прирівнюється до споживання та підлягає оплаті.

·  Холодильника, праски та фену в номері немає.

·  Туристи несуть повну матеріальну відповідальність за псування майна готелю.


Страхування:

·  Просимо до початку туру ознайомитись з правилами страхування та умовами відшкодування медичних витрат страховою компанією.

·  Якщо під час туру передбачаються зайняття спортом або розваги, пов'язані з підвищеною небезпекою для здоров'я, життя, потрібно вибрати відповідну програму страхування.

·  Звертаємо увагу, що страхова компанія не відшкодовує витрати, пов'язані з лікуванням травм, станів та захворювань, які застрахована особа отримала внаслідок дій, здійснених нею у стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотичних чи токсичних речовин.


Керівник групи:

·  Супроводжує групу по всьому маршруту туру, забезпечує повне виконання програми туру, інформує про час та місце збору та/або від’їзду групи, організовує посадку в автобус та поселення в готелях відповідно до «Підтвердження замовлення» («Інформаційного листа»).

·  У випадках втрати туристами документів або страхових випадках допомагає туристам у взаємодії з консульськими службами України, місцевими правоохоронними органами, медичними закладами, страховими компаніями та перекладачами коштом туриста.

·  Керівнику групи категорично заборонено змінювати програму туру на вимогу чи прохання туристів.


Попередження:

·  Турист, що виїжджає з автобусним туром, зобов'язаний в'їхати і виїхати з країн Європи в складі групи. У разі самовільної затримки туриста в країнах Європи відомості про даний інцидент негайно передаються в поліцію, імміграційну службу і консульство держави, що видала візу.

·  Турист, котрий має дійсну на період туру шенгенську візу, повинен надати нам заповнену ним розписку.