Марокко

 

Відпочинок в Марокко

 

 

Королівство Марокко - держава, розташована на північному заході Африки. Єдина країна, яка на даний момент не є членом Африканського Союзу. Однак Марокко входить до Ліги Арабських держав. На південному сході межує з Алжиром, на півдні - з Західною Сахарою. На півночі країна омивається водами Середземного моря, а на заході - Атлантичного океану. Від Європи країну відокремлює Гібралтарську протоку. Загальна площа країни 446550 км ².

Столиця: Рабат (проживає більше 1,6 млн. чоловік)

Населення: чисельність населення близько 34,9 млн. чоловік. Араби складають близько 60 % населення, решта бербери (39%). 1% населення складають вихідці з Європи ( в основному французи, іспанці і португальці ). Також присутня невелика кількість євреїв.

Мова: державною мовою є арабська, проте також широко поширена  французька, а в північній частині країни - іспанська .

Релігія: іслам є державною релігією Марокко. Більшість віруючих - мусульмани- суніти (99%). Крім того, присутні в країні християни, переважно католики й іудеї.

Клімат: в Марокко панує субтропічний клімат. На території країни панує суха і спекотна погода, влітку температура повітря доходить до 40°C, а взимку опускається до 20- 25°C. Найкращий час для відвідування країни - весна, коли все навколо цвіте. У серпні середня температура дня в Агадіре тримається близько 28°C, а на вечір знижується, тому рекомендується брати з собою теплі речі. На узбережжі протягом усього року є хороші умови для відпочинку в Марокко. На вершинах гір взимку іноді випадають опади у вигляді снігу. Гірськолижний сезон триває з грудня по березень.

Валюта: Марокканський дірхам ( MAD )

Політика: Марокко - конституційна монархія. Главою держави виступає король. Законодавчий орган - двопалатний парламент. Виконавча влада зосереджена в уряду. Король також є релігійною главою країни і головнокомандуючим, а також має необмежені повноваження щодо уряду.

Туризм: Тури в Марокко - це неповторний відпочинок у чудовій і казковій країні. Араби називають свою країну " Аль Магриб аль Акса", що в перекладі означає « країна дальнього заходу», європейці - «Марокко»( по імені однієї з його давніх столиць Марракеш, що означає "червоний" або "прекрасний").

Відпочинок в Марокко притягує туристів з усього світу, адже тут Вас чекають чудові курорти і мальовничі пляжі, фешенебельні готелі, дивовижні екскурсії по історичних пам'ятках, пішохідний туризм, а також гірськолижні курорти. Це барвистий світ з казок «1001 ночі», де свіжий океанський вітерець змішує солоні запахи моря з ароматом квітів і унікальною атмосферою.

Особливу унікальність відпочинку в Марокко надає суміш протилежностей: давньої і сучасної. На вулицях зустрічаються молоді люди, які одягнені в національний костюми, а в руках тримають технічні новинки сучасного світу. І саме в Марокко Ви відпочинете в чудових готелях, які оснащені за останнім писком техніки та оформлені в найкращих національних традиціях. Також Вашій увазі буде цікаво відвідування відкритих базарів з величезним вибором прекрасних килимів, різних виробів зі шкіри та яскравими прикрасами східної культури, солодощів.

Ви зможете відвідати за своїм бажанням найбільш екзотичні і захоплюючі екскурсійні об'єкти, які розташувалися уздовж узбережжя, неподалік від відомих курортів. Найпопулярнішим містом є Маррекеш, де розташована величезна кількість музеїв, численні пам'ятки архітектури та знамениті ринки. У центральному районі міста Ви побачите мавзолей Юсуфа бен Ташфіна, мечеть Золотих яблук, а також палац Бахія. Тури в Марокко дадуть Вам можливість побачити чарівні ліси і діброви Середнього Атласу, річку Рдат, а також знамениті кінні змагання. Прилітаючи на відпочинок в Марокко, Вам просто необхідно потрапити в мечеть Хасана II в Касабланці, яка за формою нагадує корабель. Також буде захоплюючим відвідування Шеллаха. 

Слід також відзначити, що відпочинок в Марокко - це також одна з найсмачніших екзотичних кухонь. Тут на кожному кроці можна зайти в кафе або ресторан та скуштувати національні страви (суп з гарбанзо і лопуха, африканські страви з крупи, баранини і овочів) і традиційні ( піцу і пасту, гамбургери і бутерброди ).

Марокко - це абсолютно дивовижна країна, яка подарує Вам яскраві і барвисті враження на все життя, що залишилося!