Курорт Миргород - оздоровчий відпочинок у Миргороді

   У самому центрі України, на Полтавщині, на мальовничих берегах тихої річки Хорол розташований курорт Миргород. Чисте повітря, благодатний клімат, унікальна цілюща вода і гостинність місцевих жителів нікого не залишать байдужими. Мінеральна вода «Миргородська» віднесена до кращих мінеральних вод світу, і все це - відпочинок в Миргороді.

 

   В санаторіях Миргорода проводиться лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура, периферичної нервової системи. Для лікування остеохондрозу і переломів кінцівок використовуються торф'яні грязі. В санаторії "Березовий гай" функціонує відділення з лікування цукрового діабету.

   Сьогодні «Миргородкурорт» за всіми показниками є лідером санаторно-курортної сфери нашої держави. Всі його оздоровниці мають вищий рівень акредитації. Зручне розташування і транспортне сполучення дозволяє дістатися сюди від провідних промислових центрів країни всього за 2-3 години. А висока ефективність оздоровлення на курорті «Миргород» добре відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами і приваблює сюди протягом усього року більше 30 тисяч відпочиваючих майже з 30 країн світу.

 

 

 

   Точна діагностика, індивідуальні програми оздоровлення з урахуванням всіх виявлених захворювань, комплексний підхід, що об’єднує цілющу силу природних лікувальних чинників, збалансоване дієтичне харчування екологічно чистими продуктами, всі переваги широкого спектру фізіотерапевтичного лікування, великий вибір можливостей активного відпочинку дають неперевершені результати оздоровлення шлунково-кишкового тракту, відновлюють нормальний обмін речовин та захисні сили організму.

 

Як добратися до курорту Миргород?

замовити трансфер до курорту Миргород (вже незабаром)

Туристична фірма Океан-Тур, в будь-який час доби, надасть трансфери (індивідуальні зустрічі: аеропорт, ж/д вокзал), підбере зручний для вас маршрут, як дістатися. Працюємо з упевненістю, що Ваш відпочинок починається зі дзвінка до нас.