курорт Східниця - відпочинок у Східниці

Східниця - бальнеологічний курорт, розташований у мальовничій долині на північно-східному схилі Карпат в 30 км від курорту Трускавець на висоті 600 метрів над рівнем моря. Історія Східниці як курорту почалася в 60-х роках XX століття, коли її житель, інженер Омелян Стоцький відкрив джерела мінеральних вод типу «Нафтуся», аналогів яким немає в Європі і до цього дня.  

Популярність курорту Східниця принесли мінеральні води типу «Нафтуся», «Боржомі», «Содова», «Залозиста», у поєднанні з такими природними факторами як свіже гірське повітря і мальовничий карпатський ландшафт. Багаторічними дослідженнями було встановлено, що мінеральні води Східниці успішно лікують захворювання нирок і печінки, сольові діатези, підвищену і знижену кислотність шлунку, недокрів'я, цукровий діабет та інші хвороби.

Санаторії Східниці 

Спеціалізуються на лікуванні захворювань нирок і сечовивідних шляхів, органів травлення, обміну речовин, органів дихання, опорно-рухового апарату (остеохондроз і кіфосколіоз) і периферичної нервової системи (ревматизм, неврити, плексити). Рівень цін у санаторіях Східниці в основному визначається рівнем сервісу. Всі установи оснащені сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням. Номери проживання можна вибрати на будь-який смак і достаток. Вибравши відпочинок в одному з санаторіїв Східниці, Ви отримаєте можливість не тільки добре відпочити, а й поправити своє здоров'я в найсучасніших медичних центрах.

 

Як добратися до курорту Східниця?

замовити трансфер до курорту Східниця (вже незабаром)

Дістатися до селища Східниця можна на електропоїзді «Львів - Трускавець», а далі на маршрутному таксі «Трускавець-Східниця», із залізничного вокзалу м. Трускавець. Також з головного залізничного вокзалу Львова ходить маршрутне таксі «Львів - Східниця».

Туристична фірма Океан-Тур, в будь-який час доби, надасть трансфери (індивідуальні зустрічі: аеропорт, ж/д вокзал), підбере зручний для вас маршрут, як дістатися. Працюємо з упевненістю, що Ваш відпочинок починається зі дзвінка до нас.