Болгарія Сонячний День


Курорт Сонячний День — тихий затишний комплекс із 4 готелів, розташований безпосередньо на пляжній смузі в 10 км від м. Варна й впритул примикає до курорту Св. Костянтин і Єлена. Раніше на курорті Сонячний день розташовувався будинок відпочинку Ради Міністрів Болгарії.

У всіх готелях Сонячного Дня в 2000–2002 рр. проведена повна реконструкція, і на сьогодні курорт оснащений сучасним устаткуванням і повністю відповідає європейському стандарту відпочинку. Курорт Сонячний день пропонує крім пляжного відпочинку й лікування, прекрасні можливості для конгресного туризму: конференц-зали із сучасним аудіо- і відеоустаткуванням, ''відеостіна'', системи синхронного перекладу, факсимільний зв’язок, інтернет й багато чого іншого.

В основному курорт Сонячний день пропонує тихий, спокійний відпочинок на морі в поєднанні з бальнеолікувальними програмами в сучасних оздоровчих центрах. До послуг гостей курорту басейни з мінеральною водою, майданчики для пляжного   волейболу, зал для боулінгу. Є безліч видів водного спорту.

Готелі 5*

Палас  див.тут - Діти до 5 р. безкоштовно

Готелі 4*

Міраж див. тут  - Діти до 5 р. безкоштовно

ALL

Маріна див. тут - Діти до 5 р. безкоштовно

ALL

Готелі 3*

Вероніка див. тут - Діти до 5 р. безкоштовно

ALL