Відпочинок у Польщі, тури в Польщу, Польща ціни

 

Відпочинок в Польщі

 

Відпочинок у Польщі

Одне з найбільших держав Центральної Європи, Польща, є членом Європейського Союзу з 2004 року, а крім того – це наш давній і найближчий сусід, пов'язаний з Україною довгими і дуже багатими історичними, географічними та культурними зв'язками.

Польські міста з тисячолітньою історією дають можливість своїм гостям пізнати культуру Польщі, а села і маленькі містечка - відпочити від метушні сучасного життя. Все це відбувається на тлі природних пейзажів, захоплюючих дух, бо саме природа є найбільшим багатством Польщі: дика, недоторканна, різноманітніше, ніж у більшості країн Європи та світу, а крім того легко доступна. Туристи оцінили по достоїнству польську природу, тому кількість бажаючих побачити її постійно зростає.

Тури до Польщі зі Львова – один з найпопулярніших і вигідних за ціною туристичних маршрутів, який не зажадає від вас тривалих перельотів, утомливих подорожей, а також розтягнутого процесу акліматизації. Це дозволить вам все свій час присвятити повноцінному відпочинку і захоплюючим екскурсіям. Адже в Польщі є на що подивитися і де побувати! Бажаючим провести свій відпочинок у Польщі, а особливо з дітьми, на гірськолижних курортах буде незабутньою подорожжю!

Поціновувачам не тільки гарного, а й корисного, оздоровчого відпочинку тури в Польщу зі Львова запропонують відвідування всесвітньо відомих здравниць на самих популярних гірськолижних курортах Польщі, де повітря насичене цілющими смолистими запахами соснових лісів. А туристи, які відвідали Закопане, знайдуть там цілющі джерела мінеральних вод, популярні в Європі ще з VII століття.

 

 

Дивіться також:

Новий рік у Єгипті

Новий рік в Україні

Перлина Польської держави – це його столиця Варшава, привільно розташувалась на мальовничих берегах Вісли. Древній і разюче гарне місто з багатою історією та культурними традиціями, що зберігає в своїх стінах пам'ять багатьох століть і подій – одне з найбільш відвідуваних туристами місць у Європі. Суворі замки і скеровані у вись шпилі костелів створюють неповторну картину Старого міста, який обов'язково треба відвідати в турі до Польщі зі Львова.

Але й окрім столиці Польща славиться своїми архітектурними пам'ятниками. Чого варті тільки дерев'яні церкви, розташовані на півдні країни, могутні замки гордих польських шляхтичів, розкидані по всій території, Королівський Арсенал і Золоті Ворота в Гданську Список можна продовжувати нескінченно: Краків, Вроцлав, Познань, Лодзь – у всіх цих містах ви знайдете що- то захоплююче і унікальне. Ще б! Адже Польща – одне з найстаріших держав на карті сучасної Європи та її культурні та архітектурні традиції – це результат неймовірного сплаву і змішання багатьох народів і багатьох років бурхливого розвитку та історичних перипетій цієї держави.

 

На території Польщі 8 пам`яток, які входять до Переліку світового культурної спадщини ЮНЕСКО:

- Старе місто у Варшаві, яке було відновлене після практично повного зруйнування під час второї світової війни;
- королівський Краков;
- величезне підземне місто Соляні копальні Велички, яке нараховує 7 поверхів;
- замок хрестоносців у Мальброці;
- Національний заповідник Біловезька пуща;
- найбільший концтабір часів війни із фашистською Німеччиною Аушвіц-Біркенау (Освеним-Бжезінка).

Клімат:

В цілому, клімат у Польщі помірний, однак на території країни виділяють 6 кліматичних зон. Зима тут не дуже холодна, у порівнянні з Україною, в січні середня температура повітря складає від -1С до -3, у горах може знижуватися до -6С. Проте і влітку особливого тепла може і не бути, тому що температура в липні, в середньому, від +16С до +19С.

Валюта:

Національною валютою Польщі є польський новий злотий, офіційна позначка – PLN. 1 злотий дорівнює 100 грошам. Але, хоча країна і входить до Євросоюзу, введення євро відкладається.

Часовий пояс:

Незважаючи на те, що Польща безпосередньо межує з Україною, все ж є невелика різниця в часі. Польський час відстає від київського на 1 годину.

Географічне положення:

Географічне розташування Польщі таке, що територія цієї держави використовується багатьма країнами як транзитна зона. Польща межує із Литвою, Україною, Росією, Словаччиною, Чехією, Німеччиною.

Загальна площа Республіки – 313 тис. кв. км. – це 9 місце в Європі.

Південною частиною Польщі тягнуться знамениті Карпатські гори. 
На півночі країну омивають води Балтійського моря.

Населення:

 

Загальна кількість населення Польщі складає більше 38 млн. чоловік.
Національний склад країни розподіляється наступним чином:

- етнічні поляки (97,8%);
- німці (0,4%);
- білоруси (0,1%);
- українці (0,1%).
Також у Польщі мешкає незначна кількість євреїв та циган.

Мова:

Державною мовою в країні є польська.

Політичний устрій:

За формою правління Польща є Парламентською республікою. З 1989 року державу очолює президент.

Найвищий законодавчий орган країни – двопалатне Національне зібрання (сейм та сенат).

Релігія:

Поляки – віруюча нація, домінуючою релігією в країні є християнство католицького толку, його сповідує до 95% населення країни.

Також, у Польщі присутні й інші конфесії: іудейська, православна, лютеранська.

Віза у Польщу

Для в'їзду до Республіки Польща обов'язковою є наявність Шенгенської візи на кожного туриста, який здійснює подорож. Така віза для громадян України відкривається в спеціалізованих установах - консульствах - в містах Київ, Львів, Харків, Одеса і Вінниця (залежно від місця прописки туриста). Список документів, необхідних для відкриття туристичної візи, просимо уточнювати за телефоном (032) 242 27 22 .