Відпочинок в Закопане, Новий рік у Закопане, Новий рік 2019, святкування нового року, Закопане Польща

 

 

 

 

Новий Рік у Закопане 2018-2019 для індивідуалів

  

 

 

 

Назва вілли/ готелю

Вартість з особи
за 5 ночей

Харчування 

Марія 3

230 євро

НВ (сніданки+вечері)

Марія 4

240 євро

НВ (сніданки+вечері)

 

 

Марія 5

305 євро

НВ (сніданки+вечері)

Хаврань

185 євро

НВ (сніданки+вечері)

Пансіонат АРІ 3

195 євро

НВ (сніданки+вечері)

Пансіонат АРІ 5

185 євро

НВ (сніданки+вечері)

Пансіонат Гонг

240 євро

(сніданки)

Вілла Stasienka

190 євро

ВВ (сніданки)

Пансіонат Адріа ***

360 євро

ВВ (сніданки)

Вілла Kurant

295 євро

НВ (сніданки+вечері)

Вілла Bor

260 євро

ВВ (сніданки)

Готель Boruta ***

355 євро

ВВ (сніданки)

Татранський Дворек

365 євро

НВ (сніданки+вечері)

+ напитки + святкування Нового Року

Різдво 2019 у Закопане для індивідуалів

     

Назва вілли/готелю

Вартість з особи за 5 ночей

Харчування

Марія 4

170 євро

НВ сніданки+вечері

Марія 3

 

160 євро  НВ сніданки+вечері

Марія 5

220 євро

НВ сніданки+вечері

Хаврань

130 євро

НВ сніданки+вечері

Пансіонат АРІ 3

170 євро

НВ (сніданки+вечері)

Пансіонат АРІ 5

160 євро

НВ (сніданки+вечері)

Пансіонат Гонг

185 євро

(сніданки)

Вілла Stasienka

140 євро

ВВ (сніданки)

Пансіонат Адріа ***

240 євро

ВВ (сніданки)

Вілла Kurant

220 євро

НВ (сніданки+вечері)

Вілла Bor

215 євро

ВВ (сніданки)

Готель Boruta ***

250 євро

ВВ (сніданки)

Готель Sabala ***

380 євро

ВВ (сніданки)

Татранський Дворек

170 євро

НВ сніданки+вечері

Вілла "BASIEŃKA"

225 євро

НВ(двохразове)

Мінімальна кількість ночей - 5!

Трансфер: в дві сторони: 60 євро/особа (автобус), 70 євро/особа (бус).

Увага!

Для перетину кордону обовязкова наявність закордонного біометричного паспорту або ж шенгенвіза

страхування особи

наявність фінансової підтримки

наявність ваучера ( резервація проживання у готелі) 

 

відпочинок у Закопане

Курортне місто Закопане розташоване біля підніжжя Татр, у Підтатранській долині. Територією населеного пункту протікають декілька водотоків, які впадають до річки Закопянка, притоки Білого Дунайця. Закопане є найвище розташованим містом Польщі. В його адміністративних межах знаходяться Татранські гірські масиви (найвищою точкою в околицях міста є гора Свиниця заввишки 2301 м), а також значна частина Татранського національного парку. Центральний пункт міста (перехрестя вулиць Крупувки і Косцюшка) розташований на висоті 838 м н. р. м.

Місто Закопане виникло на місці сезонних поселень пастухів, які вели у Татри на випасання отари овець. Документально вперше існування цього поселення було засвідчено у 1578 році королем Стефаном Баторієм, проте документ не зберігся. Спочатку Закопане належало Польському королеві, а після поділу Польщі — королівству Австрійської Імперії. У 1824 році поселення було продано родині Гомолясків. Розквіт Закопаного розпочався у другій половині XIX ст. У 1876 році у населеному пункті була відкрита школа різьбярства, а у 1886 — поселення отримало статус оздоровчого курорту.

Закопане є найбільшим населеним пунктом біля підніжжя Татр, одним з найвідоміших туристичних поселень усієї Польщі, а також важливим центром зимових видів спорту в загальноєвропейському масштабі. Щорічно на горі Велика Кроква проводиться Кубок світу зі стрибків на лижах з трампліну. Також Закопане вважається центром зимового сімейного відпочинку, проте на території побудованих тут гірськолижних комплексів знайдуться траси будь-якого рівня складності. Зокрема, тут функціонують такі осередки гірськолижного туризму:

  • Гірськолижний курорт "Геренда" 
  • Гірськолижний витяг "Ґонсєнніцова" 
  • Гірськолижний витяг "Ґоричкова" 
  • Гірськолижний витяг "Ґубалувка" 
  • Гірськолижний витяг "Каспрови Вєрх" 
  • Гірськолижний витяг "Котельніца" 
  • Гірськолижний курорт "Носаль" 
  • Гірськолижний курорт "Поляна Шимошкова" 

Схили курорту Закопане чудово підійдуть як для тих, хто вперше стає на лижі, так і для досвідчених лижників і сноубордистів. Тут працює велика кількість професійних інструктурів, які навчають катанню на схилах різних рівнів складності. Зона катання на північному схилі гори Козинець призначена для початківців і любителів. Гірськолижний сектор Анталувка у Закопаному знаходиться на південному та північному схилах однойменної гірської вершини. Завдяки простим трасам та не надто крутим схилам, гірськолижні комплекси, які розташовані тут, також чудово підходять для початківців і любителів. У центрі міста знаходиться гірськолижний витяг, який веде на гору Ґубалувка, що має висоту 1120 м. Також тут працює фунікулер, яким можна заїхати на оглядовий майданчик звідки відкривається чудовий вид на панораму Татр.

Найкращим місцем у Польщі для досвідчених лижників і сноубордистів є закопанська вершина Каспровий Вєрх. Добратися сюди можна з району Закопаного Кузниця. Виїзд канатною дорогою на вершину триває близько 10 хвилин із пересадкою на Мислєнніцьких Турнях (1325 м). На Каспровому Вєрху функціонують дві гірськолижні траси і окремі крісельні витяги. Одна з них називається Халя Гонсєніцька і має довжину 1182 м та перепад висот у понад 350 м. Тут працює сучасний чотирикрісельний підйомник, який може перевозити до 2400 осіб за годину. Друга траса на Халі Горичковій має майже 2000 м довжини і 602 м різниці висот. Тут працюють двомісні крісельні підйомники, які перевозять до 730 осіб за годину.

Також у Закопаному розташований аквапарк у якому для відвідувачів працюють два критих басейни: плавальний та рекреаційний. Окрім того для туристів доступний відкритий басейн наповнений термальними водами. З цього басейну відвідувачі відпочинкового комплексу зможуть побачити панорамний краєвид на гору Ґевонт і весь західний ланцюг Татранських гірських масивів. З іншої сторони басейну відкривається краєвид на гору Ґубалувка та її околиці. В аквапарку також працюють водні гірки, джакузі, дитячий басейн, "дика ріка", комплекс саун, боулінг тощо.

 

Відповідальні менеджери :

(032) 242-27-22

Купчик Тетяна

e-mail : tanyaoceantour.com.ua

viber: 0634180288

skype: tetyana.kupchyk1