Відпочинок в Закопане, готелі в Закопане, лижі Закопане, пошук туру в Польщу, Закопане Польща

Дивіться також

Автобусний тур на Новий Рік у Закопане 

Автобусний тур на Різдво у Закопане

Автобусний чартер у Закопане див. тут

Пошук готелів у Закопане ціни див. тут 

(для  індивідуалів  під власний транспорт)

Новий Рік у Закопане для індивідуалів

  


Назва готелю

Вартість з особи
за 5 ночей

Харчування 

Марія 3

185 євро

НВ(двохразове)

Марія 4

220 євро

НВ(двохразове)

Марія 5

297 євро

НВ(двохразове)

Хаврань

185 євро

НВ(двохразове)

Татранський Дворек

365 євро

НВ(двохразове)

+ напитки + святкування Нового Року

Кімнати на Гаренді "У ЮЗВА"

170 євро

НВ(двохразове)

Будинок "Wczasowy Halny"

190 євро

НВ(двохразове)

Будинок відпочинку в Закопане

170 євро

НВ(двохразове)

Вілла "BASIEŃKA"

305 євро

НВ(двохразове)

Різдво 2017 у Закопане для індивідуалів

     

Назва готелю

Вартість з особиза 5 ночей

Харчування

Марія 4

150 євро

НВ(двохразове)

Марія 5

220 євро

НВ(двохразове)

Хаврань

115 євро

НВ(двохразове)

Татранський Дворек

150 євро

НВ(двохразове)

Вілла "Belmont"

130 євро

 

Будинок "Wczasowy Halny"

130 євро

НВ(двохразове)

Будинок відпочинку „SARNA” BIAŁKA TATRZAŃSKA

240 євро

НВ(двохразове) 

Будинок відпочинку в Закопане

115 євро

НВ(двохразове)

Кімнати на Гаренді "У ЮЗВА"

130 євро

НВ(двохразове)

Вілла "BASIEŃKA"

225 євро

НВ(двохразове)

Вілла „PARZENICA” в Закопане

243 євро

ВВ (сніданки)

Мінімальна кількість ночей - 5!

Трансфер: в дві сторони: 60 євро/особа (автобус), 70 євро/особа (бус).

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІЗИ (ВІЗОВА ПІДТРИМКА)

відпочинок у Закопане

Курортне місто Закопане розташоване біля підніжжя Татр, у Підтатранській долині. Територією населеного пункту протікають декілька водотоків, які впадають до річки Закопянка, притоки Білого Дунайця. Закопане є найвище розташованим містом Польщі. В його адміністративних межах знаходяться Татранські гірські масиви (найвищою точкою в околицях міста є гора Свиниця заввишки 2301 м), а також значна частина Татранського національного парку. Центральний пункт міста (перехрестя вулиць Крупувки і Косцюшка) розташований на висоті 838 м н. р. м.

Місто Закопане виникло на місці сезонних поселень пастухів, які вели у Татри на випасання отари овець. Документально вперше існування цього поселення було засвідчено у 1578 році королем Стефаном Баторієм, проте документ не зберігся. Спочатку Закопане належало Польському королеві, а після поділу Польщі — королівству Австрійської Імперії. У 1824 році поселення було продано родині Гомолясків. Розквіт Закопаного розпочався у другій половині XIX ст. У 1876 році у населеному пункті була відкрита школа різьбярства, а у 1886 — поселення отримало статус оздоровчого курорту.

Закопане є найбільшим населеним пунктом біля підніжжя Татр, одним з найвідоміших туристичних поселень усієї Польщі, а також важливим центром зимових видів спорту в загальноєвропейському масштабі. Щорічно на горі Велика Кроква проводиться Кубок світу зі стрибків на лижах з трампліну. Також Закопане вважається центром зимового сімейного відпочинку, проте на території побудованих тут гірськолижних комплексів знайдуться траси будь-якого рівня складності. Зокрема, тут функціонують такі осередки гірськолижного туризму:

  • Гірськолижний курорт "Геренда" 
  • Гірськолижний витяг "Ґонсєнніцова" 
  • Гірськолижний витяг "Ґоричкова" 
  • Гірськолижний витяг "Ґубалувка" 
  • Гірськолижний витяг "Каспрови Вєрх" 
  • Гірськолижний витяг "Котельніца" 
  • Гірськолижний курорт "Носаль" 
  • Гірськолижний курорт "Поляна Шимошкова" 

Схили курорту Закопане чудово підійдуть як для тих, хто вперше стає на лижі, так і для досвідчених лижників і сноубордистів. Тут працює велика кількість професійних інструктурів, які навчають катанню на схилах різних рівнів складності. Зона катання на північному схилі гори Козинець призначена для початківців і любителів. Гірськолижний сектор Анталувка у Закопаному знаходиться на південному та північному схилах однойменної гірської вершини. Завдяки простим трасам та не надто крутим схилам, гірськолижні комплекси, які розташовані тут, також чудово підходять для початківців і любителів. У центрі міста знаходиться гірськолижний витяг, який веде на гору Ґубалувка, що має висоту 1120 м. Також тут працює фунікулер, яким можна заїхати на оглядовий майданчик звідки відкривається чудовий вид на панораму Татр.

Найкращим місцем у Польщі для досвідчених лижників і сноубордистів є закопанська вершина Каспровий Вєрх. Добратися сюди можна з району Закопаного Кузниця. Виїзд канатною дорогою на вершину триває близько 10 хвилин із пересадкою на Мислєнніцьких Турнях (1325 м). На Каспровому Вєрху функціонують дві гірськолижні траси і окремі крісельні витяги. Одна з них називається Халя Гонсєніцька і має довжину 1182 м та перепад висот у понад 350 м. Тут працює сучасний чотирикрісельний підйомник, який може перевозити до 2400 осіб за годину. Друга траса на Халі Горичковій має майже 2000 м довжини і 602 м різниці висот. Тут працюють двомісні крісельні підйомники, які перевозять до 730 осіб за годину.

Також у Закопаному розташований аквапарк у якому для відвідувачів працюють два критих басейни: плавальний та рекреаційний. Окрім того для туристів доступний відкритий басейн наповнений термальними водами. З цього басейну відвідувачі відпочинкового комплексу зможуть побачити панорамний краєвид на гору Ґевонт і весь західний ланцюг Татранських гірських масивів. З іншої сторони басейну відкривається краєвид на гору Ґубалувка та її околиці. В аквапарку також працюють водні гірки, джакузі, дитячий басейн, "дика ріка", комплекс саун, боулінг тощо.


Відповідальні менеджери :

(032) 242-27-22

Орищич Оксана

e-mail : oksana1@oceantour.com.ua

Рощебак Олена

e-mail: olenka@oceantour.com.ua

Ожга Мар'яна

e-mail: mary@oceantour.com.ua