курортне ЗАКАРПАТТЯ - лікування та відпочинок в закарпатті

Відвідайте Закарпаття!

На території Закарпаття існує надзвичайно багато способів та видів різноманітного відпочинку та приємного й корисного проведення вільного часу чи відпустки для людей різного віку, можливостей та примх. Завдяки своїм чистим гірським річкам та кришталево чистим повітрям його називають Срібною Землею.

  Відпочинок в Закарпатті подарує вам багато незабутніх відкриттів, адже це один із найцікавіших регіонів України. Хто хоч раз побував в цьому краї назавжди запам'ятає його чарівну природу. 

Закарпаття - єдиний регіон України, який знаходиться за головними Карпатськими хребтами. Це підкреслює його транспортну віддаленість від решти території країни, зв`язок з якою можлива тільки через перевали.

 

Багато сонячних і теплих днів, цілюще, настояне на глиці гірське повітря, численні джера мінеральних вод - усім цим природа щедро наділила Закарпатську область.

Закарпаття є ідеальним місцем для сімейного відпочинку та медичної реабілітації хворих на переважну більшість захворювань, що підлягають лікуванню природними факторами.

Особливістю закарпатських оздоровниць э й те, що вони функціонують цілий рік, передусім - завдяки наявності мінеральних вод, лікування якими проводиться в будь-яку пору року.

Відпочивайте у Закарпатті з туристичною фірмою Океан-Тур! 

 

Як добратися до Закарпаття?

замовити трансфер до Закарпаття (вже незабаром)

 

Туристична фірма Океан-Тур, в будь-який час доби, надасть трансфери (індивідуальні зустрічі: аеропорт, ж/д вокзал), підбере зручний для вас маршрут, як дістатися. Працюємо з упевненістю, що Ваш відпочинок починається зі дзвінка до нас.