Тур 6 днів у новорічних Карпатах

Засніжені гори, забави, замки, вина, термальні басейни, водоспади, давні храми; все найкраще, що є в зимових горах

Тривалість туру: 6 днів / 5 ночей

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (5 ночей), Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні), вечері (5 разів), сніданки (5 разів), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та обіди (орієнтовна вартість обідів – 90-110 грн.)

Знижки для дітей:
- Дітям до 5 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям від 6 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 500 грн. 

План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Рогатин (огляд церкви) – Коломия (обід, екскурсія в музей Гуцульщина та музей Писанки) – Верховина (поселення в гуцульські садиби зеленого туризму о 20:00, вечеря).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, дегустація живого пива, повернення в садиби о 19:30 і вечеря).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та гуцульські майстер-класи в хаті-стаї) – Ділове (огляд центру Європи та обід) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – Берегівський р-н. (поселення в садиби сільського туризму о 19:00, Новорічна Забава).
4 день: пізній сніданок і виїзд (12:00) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 19:30, вечеря).
5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).
6 день: сніданок і виїзд (08:00) – Берегово (купання в термальному басейні) – Мукачево (екскурсія замком, містом і обід) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Львів (повернення о 21:00).

Увага! За несприятливих погодніх умов (ожеледиця, сильні снігопади, погана видимість тощо) купання в чанах в с. Лумшори може бути змінене на купання в новому термальному комплексі “Золота гора” у с. Барвінок біля Ужгорода (вартість: 200 грн. за 2 год. з особи).

НОВОРІЧНА ЗАБАВА!
Новорічне святкування відбувається в ресторані “Імперіал” села Матійово (Виноградівський р-н.). Орієнтовний початок Новорічної програми 21:00.
Розважає гостей естрадний оркестр “Наша новта”, вчить танців найкращий танцювальний колектив Берегівського району. В новорічній програмі Вас чекають закарпатські народні танці, угорські та циганські танці, для особливих поціновувачів класичні та спортивні танці. Всі охочі навчаться танцювати чардаш, візьмуть участь в забавах, конкурсах на кмітливість та винахідливість, поспівають, спробують щастя в розіграші лотереї. Новий рік будемо двічі зустрічати феєрверком.
Меню святкової вечері:
- Холодні закуски, рулети, відбивні, котлети;
- салат картопляний (схожий на олів’є), вінігрет, мариновані огірки, перець і т.д.;
- бульйон угорський (з чігою - домашнім вермішелем);
- дісно-перкельт (свинина тушкована з червоним перцем) з двома домашніми традиційними гарнірами нокедлі і торгоня);
- солодощі;
- спеціальні страви, які готуються лише на Новий рік і ті хто їх спробує будуть здоровими і щасливими в Новому році. Меню: коргельлевш (домашня ковбаса, квашена капуста з м’ясом, підбивана з сметаною і червоним перцем), гурка домашня та домашня ковбаса з картопляним пюре, чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат).
- вино, палинка, мінеральна вода.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:
- церква св. Духа в Рогатині: дорослі і пенсіонери - 50 грн., студенти – 15 грн., діти - 10 грн.;
- Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського: загальний – 40 грн., студентський і пенсійний – 20 грн., учнівський – 15 грн.;
- музей писанки: загальний – 25 грн., студентський і пенсійний – 15 грн., учнівський – 10 грн.
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 120 грн., пільговий (діти 6­-12 років, пенсіонери, учасники війн, інваліди) - 85 грн.
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 30 грн.;
- музей “Тіні забутих предків”: загальний – 30 грн., пенсіонери і студенти – 12 грн., діти – 10 грн.;
- музей “Хата-стая”: загальний – 10 грн., пенсіонери і студенти – 7 грн., діти – 5 грн.;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;
- термальний басейн “Косино”: загальний – 450 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 40 грн.;
- дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
- відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” – 15 грн.;
- Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) - 50 грн., студенти - 40 грн., учні - 20 грн., діти дошкільного віку - безкоштовно;
- факельна екскурсія замком Сент-Міклош: загальний - 30 грн.
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний, пенсіонери, студенти – 200 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 20 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.;
- палац Шенборнів: загальний – 20 грн., школярі – 15 грн.

Проживання:
1-2-ніч: проживання відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами.
3-4-5 ніч: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні. 

Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – відбудеться в кафе “Штольня” у Коломиї. Меню:  суп “сирний” (по-оломийськи), салатик з бурячка (горошок, квашений огірок, олійка, гірчиця), рис із паприкою та вершками із котлетою, хліб, чай чорний. Вартість 100 грнос. 
Вечеря у 1-й день – відбудеться в гуцульських оселях. Меню: кулеша з гуцульською смажкою (свіжиною), деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав.
Сніданок у 2-й день – омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава.
Обід у 2-й день – відбудеться в ресторані “Турист” міста Яремче і складається з страв: салат “Осінній”, борщок, картопляне пюре, відбивна куряча, хліб, узвар. Вартість обіду 110 грн./особа.
Вечеря у 2-й день – відбудеться в гуцульських оселях. Меню: відбудеться в гуцульських оселях. Пропоноване меню: салат з капусти, картопля з м’ясом (жарке), квашений огірок, хліб, узвар.
Сніданок 3-й день – налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай/кава, хліб.
Обід у 3-й день – відбудеться в музею-колибі с. Ділове. Меню: салат з капусти, на перше: бограч, картопляне пюре з шишкою та грибною підливою, узвар, хліб. Вартість 125 грн/ос.
Вечеря у 3-й день — відбувається у вигляді свята НОВОРІЧНА ЗАБАВА! (деталі нижче)
Сніданок у 4-й день - в Новому році для Вас Перший сніданок буде складатися з спеціальних щасливих страв, які готуються лише на Новий рік і ті хто їх спробує будуть здоровими і щасливими в Новому році. Меню: коргельлевеш (домашня ковбаса, квашена капуста з м’ясом, підбивана з сметаною і
червоним перцем), ковбаска домашня з картопляним пюре, чоломад (спеціальний новорічний
овочевий салат).
Обід у 4-й день — не буде організований централізовано, адже буде смачний та ситний пізній
“Щасливий сніданок” та дегустація вина.
Вечеря у 4-й день - відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: бульйон з чігою, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компот.
Сніданок у 5-й день - відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне на оладі), масло, хліб, кава/чай.
Обід у 5-й день — відбувається в Ужгороді в готелю “Вілла Пі”. Пропоноване меню: салат, 
буддайська юшка (куряче м’ясо, овочі, гриби), угорський перкельт (угорський гуляш в сметанному соусі з паприкою), нокедлі (традиційні угорські галушки), хліб, компот. Вартість - 115 грн./особа.
Вечеря у 5-й день — відбувається в садибах сільського туризму. Пропоноване меню: бограч-гуляш, торгоня з підливою, солодощі, вино/палинка, компот.
Сніданок у 6-й день — відбувається в садибах сільського туризму, звичайний європейський.
Обід у 6-й день — відбувається у ресторані “Вікенд”. Меню: боб-левеш, лоці печене з картопляним пюре, мариноване асорті, компот. Вартість 110 грн./особа.