Тур Прибалтійські канікули

 

1

день

Виїзд зі Львова. Проходження кордону. 

Нічний переїзд до Риги.

2

день

Приїзд до Риги. Оглядова екскурсія містом. Рига зберігає дуже багато загадок, таємниць і з плином часу стає все більш привабливою. Столиця Латвії дивовижним способом поєднує в собі все: старовинні будівлі та не дуже давні будови радянських часів, сучасні будинки. На вуличках можна почути різні мови світу. Місто на березі ріки Даугава, де зимою не холодно і влітку не жарко, заворожує своєю красою. Відзначаються своєю величністю такі місця, як Двір Конвента, церква Святого Петра, Домський Собор, Дім чорноголових, Шведські Ворота та будівля Сейму. 

Відвідання зоопарку (10 євро + 6 євро вхідний квиток). Запрошуємо в найстаріший зоопарк в Прибалтиці,  - Ризький! Офіційно він існує вже понад сто років! Тут, Ти побуваєш в Тропічному будинку, де мешкає понад 80 видів тварин тропічних лісів, а у зоопарку вітають відвідувачів тигри,  жирафи, зебри, бурий ведмідь, фламінго та симпатичні тюленчики  і це ще далеко не кінець переліку звірів, які чекають на дитячі посмішки!

Обід (за додаткову оплату).

Екскурсія Вечірня таємнича Рига (10€).Прогулянка по Ризі – це своєрідна подорож у часі, де з 13 століття можна потрапити одразу у 18 чи 21 століття. Який би куточок Старої Риги Ви б не сфотографували – вийде старовинна листівка. Вечірня Рига розкаже легенди про відьму-сороку, про дерев'яного солдатика, який «ожив», «страшний сон» ризького ката та про привидів ризького замку. Але це, звичайно, далеко не повний перелік «таємничого» в Старій Ризі! Під час вечірньої екскурсії Ви побачите абсолютно іншу Ригу – загадкову, містичну… та познайомитесь з персонажами, яких Ви не зустрінете тут в денний час.

Пересування по Ризі на вечірні екскурсії на громадському транспорті!

Поселення в готель.

Вечеря.

Ночівля.

3

день

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Тракай

Обід (за додаткову оплату).

Екскурсію в  острівній середньовічний замок - Тракай  (15 євро + 7 євро вхідний квиток). Найбільший замок Литви, де в часи Середньовіччя знаходилась резиденція правителів Литовського князівства, зберіг в собі атмосферу тих часів. Тракайський замок буквально стоїть на воді посеред озера Гальве і розташовується на невеликому острові, з’єднаного з сушею мостиком. В стінах замку зберігаються цінності міського історичного музею: колекції трубок для куріння та антикварних меблів. Відчуйте дух минулого у справжньому середньовічному замку Литви!

Переїзд у Вільнюс. Оглядова екскурсія по місту Вільнюс справедливо вважають одним з найкрасивіших міст Європи. Воно вражає кількістю соборів і церков, що поєднують у собі практично всі архітектурні стилі. Вільнюс легко полюбити, сюди хочеться повертатись знову! Це невелике місто, тому всі визначні місця розташовані поруч. Головна вулиця Старого міста, бере свій початок з Кафедральної площі – історичного центру міста. Кафедральний собор-базиліка святих Станіслава і Владислава знаходиться навпроти дзвіниці, саме тут святкують всі народні, християнські та державні свята. Під час екскурсії Ви можете насолодитись красою костелу святої Анни, Ратушної площі, Президентського палацу, Вільнюського університету, П'ятницької церкви та інших цікавих місць.

 Нічний переїзд до Львова.

4

день

Прибуття у Львів .

 

Вартість туру: 105 євро

 

Можливий індивідуальний прорахунок туру.

Доплата за одномісне розміщення – 15 євро/ніч.

Туристи, що подорожують одні та не замовляють одномісний номер,

можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко.

 

У вартість туру входить:

- зустріч представником фірми;

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);

- проживання у готелі ,***, сніданки, вечері;

- супровід керівника групи по всьому маршруту;

- екскурсія згідно програми.

 

У вартість туру не входить:

- вхідні квитки;

- індивідуальне медичне страхування на період туру;

- факультативні програми;

- 2 обіди;

- проїзд у громадському транспорті та таксі;

- доплата за одномісне розміщення;