Тур Канікули у Словаччині

 

1

день

Вечірній виїзд.

2

день

Ранкове прибуття у Словаччину.

Поселення в готель. Сніданок .

Екскурсія у Любовнянський замок + сканзень (невелике село-музей традиційної архітектури) (15 євро +6 євро вхідний квиток). Любовнянский Град - один з найстаріших замків Словаччини. Розташований на словацькій землі, але в різні часи належав Угорщині, потім Польші. Град має кілька сторожових веж, з оглядових майданчиків яких, відкриваються пречудові види околиць. Відвідавши замок, можна побачити, як жили середньовічні вельможі. У кам'яних залах експонується безліч старовинних меблів та зброї.

Повернення в готель.

Обід.

Вільний час.

Вечеря.

Ночівля.

3

день

Сніданок.

Екскурсія на цілий день (35 євро): 

- відвідання замку Кежмарок (5 євро вхідний квиток ).Потрапити у казку — перлину Татр, сповнену неймовірними легендами та історіями можливо саме тут! Тебе зачарує літня резиденція сім'ї Токолі, сповнена історіями про коштовності, зустрічі правителів, а також неймовірні історії кохання. Вирушай до скарбниці неймовірних вражень! 

- відвідання зоопарку (7 євро вхідний квиток). У зоопарку є можливість познайомитись з тваринами , погладити і побавитись з ними.

- переїзд до озера Штребське плесоГоворять, що побувати в Словаччині і не зробити фото біля цього мальовничого гірськолижного озера, це все одно що побувати в Парижі і не зробити фото біля Ейфелевої вежі. Перебуваючи тут, ви відчуваєте невидиму магію даного місця, як ніби озеро оживає і разом з природою і лісами створює неймовірну комбінацію, симбіоз життя і щастя.

Обід.

Повернення в готель.

Вільний час.

Вечеря.

Ночівля.

4

день

Сніданок.

Відвідання зоопарку + дінопарк в Кошице (15 євро + 7 євро вхідний квиток). Кожен відвідувач обов'язково знайде вольєр зі своїми улюбленими звірами: мавпами, ламами і антилопами, хижими кішками, ведмедями. Бурі ведмедики знайшли тут практично другий будинок - Кошицький зоосад є найбільшим ареалом проживання цих лісових жителів в Центральній Європі, вони успішно розмножуються в неволі. Але найдивовижніші тварини обходяться зовсім без вольєрів. Йдеться про динозаврів - виводок цих доісторичних ящерів прогулюється по «Дінопарку». У «Дінопарку» зростає унікальна сосна Wollemiа Nobilis, одна з найдавніших рослин на Землі.

Обід.

Повернення в готель.

Вільний час.

Вечеря.

Ночівля.

5

день

Сніданок.

Виселення з готелю.

Повернення на Україну.

Вечірнє прибуття до Львова.

 

 

Вартість туру - 135 євро

 

Можливий індивідуальний прорахунок туру.

Доплата за одномісне розміщення – 15€/ніч.

 

У вартість туру входить:

- зустріч представником фірми;

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);

- супровід керівника групи по всьому маршруту;

- проживання в готелі  ** (трьох-місне розміщення в номері);

- 3-х разове харчування;

- користування басейном - 1 година в день;

- користування міні спортивною площадкою (баскетбол, волейбол,футбол, теніс, настільний теніс);

- Wi-Fi на першому поверсі готелю;

 

У вартість туру не входить:

- індивідуальне медичне страхування на період туру;

- факультативні програми + вхідні квитки;;

- проїзд у громадському транспорті та таксі;

- доплата за одномісне розміщення.