Тур Пригоди в Трансильванії

 

1

день

16:00 - виїзд зі Львова.
21:00 - виїзд з Чернівців. Проходження кордону.
Нічний переїзд по території Румунії.

2

день

Приїзд в Брашов.
Оглядова екскурсія «Брашов - серце Румунії». Розташоване в самому серці Румунії, місто Брашов зачаровує своєю середньовічною атмосферою, яку створюють вузькі затишні вулички та  маленькі романтичні дворики. Чорна церква, яку ще називають Церквою св. Марії, є найбільшою готичною  будівлею в Румунії,  Ворота Катерини – одні з найстаріших воріт у Брашові, Площа Рад, Єврейська синагога, найвужча вулиця Румунії і безліч інших незрівнянних місць...

Вільний час.

Рекомендуємо: «Замки Трансильванії» (20€ + вх. квиток 15€). Одне з найвідоміших містичних місць Трансільванії – замок Дракули. Тут народилась відома легенда про князя Влада Цепеша, який став відомим в історії як граф Дракула. Вважається, що в замку Бран проживав легендарний вампір. Готична архітектура середньовічного замку з високими стінами, заплутані лабіринти, бійниці і сувора краса споруди говорять самі за себе…
Замок Пелеш розкинувся серед розкішних зелених гір, хвойних лісів та прекрасних галявин курорту Сіная, де перший румунський король Карл І звів свою затишну резиденцію. Замок оточений найкрасивішим парком, де у єдиній мелодійній пісні поєднуються дзвінкий спів казкових птахів і чарівний голос гірської річки. 160 кімнат палацу, що значно різняться за своїм архітектурним стилем, прикрашені люстрами з муранського кришталю, німецькими вітражами, шкірою з Кордови, мейсенським фарфором...

Переїзд в Пояну Брашов.
Поселення в готель.

Рекомендуємо завершити день вечерею в національному стилі (вх. квиток 35€).

Ночівля.

3

день

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час.

Рекомендуємо поїздку в столицю Румунії, "Місто радості" - Бухарест (30€). Бухарест – місто, яке поєднує різноманітні стилі, представляє собою незвичайну красу міської архітектури та мальовничих бульварів. Тріумфальна Арка, яка перенесе вас в атмосферу романтичного Парижу. Площа Революції, Румунський Атенеум – одна з найпопулярніших будівель в столиці. Палац Парламенту – грандіозна будівля на 6000 кімнат, друга по величині споруда в світі після Пентагону. Місто манить незвичайною красою старовинних кварталів і своєю неповторністю не поступається західно-європейським містам.

В Бухаресті у вільний час:

Рекомендуємо відвідати Палац Парламенту (20€ дорослі, 15€ діти до 12 років).   Палац Парламенту в Бухаресті - друга за величиною будівля в світі, яка височіє над столицею і є справжнім магнітом для туристів.
Цю гігантську будівлю було споруджено за вказівкою тодішнього румунського комуністичного лідера Ніколае Чаушеску в 1984 році як резиденція президента, уряду і парламенту.
Будівлю відзначено Книгою Рекордів Гіннеса як одну з найбільших і найдорожчих адміністративних будівель в світі. Згідно Світовим рекордам Гіннеса, Палац Парламенту є найважчою будівлею в світі. Споруда складається з 700 тис. тон сталі і бронзи, в поєднанні з 1 млн. кубометрів мармуру, 3,5 тис. тон кришталю і 900 тис. кубометрів деревини.
При розчищення місця для Палацу Парламенту були зруйновані елегантні квартали центру Бухареста, що коштувало місту втрати неофіційного титулу «Парижа Балкан».

Рекомендуємо екскурсію в Палац Котрочень (15€ дорослі, 10€ діти до 12 років) Елегантний палац Котрочень датується кінцем 19-го століття і є офіційною резиденцією президента Румунії. Тисячі туристів щорічно приїжджають до палацу Котрочень, щоб побачити розкішну резиденцію принца Фердинанда і принцеси Марії, що стали згодом королем і королевою Румунії.
Сьогодні палац Котрочень визнаний архітектурною пам'яткою Бухареста. Тут розміщується резиденція румунського президента, працює музей. Туристів зустрічають дві білосніжні сторожові вежі з черепичними дахами, пропускаючи їх на доглянуту паркову територію, порізаний пішохідними доріжками з зручними лавками. Пишність вінчається розкішною будівлею в стилі неоренесанс, прикрашеним колонами, ліпниною і невеликими балкончиками. У колекції музею зібрано понад 20 тис. експонатів, які представляють найрізноманітніші види мистецтва: живопис, графіку, скульптуру, декоративно-прикладне мистецтво. 

Рекомендуємо побувати в Національному музеї села (10€).  Центр румунської столиці вабить туристів місцем, де забуваєш про те, що перебуваєш у серці сучасного європейського мегаполісу. Це Національний музей села, який більше схожий на природний заповідник, ніж на традиційний музей. Бухарестський музей села став першим в країні музеєм під відкритим небом. Деякі споруди музею мають історичну цінність і за часом спорудження вони відносяться до минулих століть. Через побутові предмети: меблі, посуд, художні вироби, одяг і килими - можна осягнути своєрідність і самобутність народного життя, смак і уподобання селян румунської глибинки.

20:00 виїзд з Брашова.
Нічний переїзд до України

4

день

Прибуття у Львів (до 12:00).

 

Вартість туру визначається датою оплати, а не датою оформлення замовлення!

Вартість туру:

До виїзду залишилось: Дорослі Діти до 16 років
більше 6 тижнів 65 євро 60 євро
більше 5 тижнів 70 євро 65 євро
більше 4 тижнів 75 євро 70 євро
менше 4 тижнів 80 євро 75 євро

 

на виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата €.

Вартість послуги візової підтримки для туристів без візи становить  10€.

Доплата за одномісне розміщення – 15€ /ніч. 

Туристи, що подорожують одні та не замовляють одномісний номер,
можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко. 

Гарантований аванс на факультативні програми – 10€.

 

 ШТРАФНІ САНКЦІЇ: 

Розмір неустойки розраховується з дати отримання Ануляції замовлення до дати початку Туру у наступному порядку:

Строк до початку Туру Розмір неустойки
Більше ніж 21 доба Гривневий еквівалент 10€
За 21-15 діб 25% вартості Замовлення
За 14-8 діб 50% вартості Замовлення
За 7 діб та менше 100% вартості Замовлення
У випадку не відбуття туристів в Тур 100% вартості Замовлення

 

У вартість туру входить:

 • -зустріч представником фірми;
 • -проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • -проживання в готелях **-***, сніданки;
 • туристи, що подорожують одні та не замовляють одномісний номер, можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко;
 • -супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • -екскурсії згідно програми без додаткової плати.
 •  

У вартість туру не входить:

 • -екскурсії за додаткову плату;
 • -вхідні квитки;
 • -страхування - 69,00 грн
 • -трансфери;
 • -проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • -консульський збір 35€ для громадян України;
 • -надання візової підтримки – 10€ 
 • (У вартість надання візової підтримки входить:
 • консультування замовника по візових питаннях;
 • перевірка документів заявника;
 • підготовка необхідних документів заявника для подачі.)
 •  

Інформація для туриста

Менеджер туру:

Рощебак Олена

(032) 242-27-22

e-mail: olenka@oceantour.com.ua 

skype: olenka.ocean