Тур SPA - тур у Карпати


1 день

Виїзд зі Львова (08:00) – Меденичі (огляд зоопарку) – Дрогобич (огляд церкви) – Східниця (дегустація мінеральних вод та обід) – Трускавець (прогулянка центральною частиною міста, дегустація вод та SPA) – Львів (повернення о 21:00).

Меденичі. В цьому селищі знаходиться зоопарк “Лімпопо”, який є одним із найкращих в Україні. На даний час тут проживає більше 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни. Гостей зустрічають тигри, рись, пума, леопарди, леви, верблюди, лами, страуси, дикобрази, мавпи …

Дрогобич. Одне з найгарніших міст Західної України, столиця солеваріння, батьківщина Юрія Котермака-Дрогобича і Бруно Шульца. Дрогобич має свою неповторну ауру і шарм та заманює великою кількістю архітектурних пам’яток, найвизначнішою з яких є дерев’яна бойківська церква святого Юра (XV ст.), яка занесена в список ЮНЕСКО.

Східниця. Всеукраїнський бальнеологічний курорт в мальовничих Карпатах, в якому відкрито 38 джерел та 17 свердловин з мінеральними водами різного складу. 10 джерел відкриті для відвідувачів, найвідоміші з яких води типу “Нафтуся”, “Боржомі” та “Бейжа”. Щороку тисячі людей оздоровлюються чистим гірським повітрям та чудодійними водами, запрошуємо і Вас!

Трускавець. Трускавець – місто-парк, унікальний і найдавніший бальнеологічний курорт Європи, розташований у живописній передкарпатській долині. Містечко всесвітньовідоме своєю лікувальною мінеральною водою “Нафтуся”, яку можна дегустувати в центральному бюветі мінеральних вод. В гостей міста викликають захоплення чудові дерев’яні вілли, побудовані в закопанському стилі (ХІХ-ХХ ст.).

SPA-центр. Запрошуємо Вас відпочити та відновити сили у “RoyalSPA & Wellness центр” санаторно-курортного комплексу “LuxuryResort” (готелю “Женева”). Це один з найкращих SPA-центрів країни, перебуваючи в якому можна подбати про власну красу та здоров’я і отримати масу задоволення. В цьому Вам допоможуть:

- 11 басейнів (спортивний та дитячий басейни, внутрішнє джакузі, зовнішнє джакузі з мінеральною водою, 2 басейни з водою Мертвого моря, японське офуро, …);

- 18 саун і бань (римські терми, турецький хамам, хамам стронг, руська баня, фінська сауна, санаріум, аромасауни, аромагроти, соляні гроти, кедрова сауна, інфрачервона сауна, дитяча сауна, …).

Вартість 245 грн

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Вартість вхідних квитків:

- зоопарк: загальний, студенти, пенсіонери - 40 грн., діти (від 5 до 15 років) – 20 грн., діти до 5 років – б/к;

- Церква св. Юра у м. Дрогобич: загальний, пенсійний – 20 грн., студенти та школярі – 5 грн.;

- SPA-центр готелю “Женева”: 60 грн./особа за 2 години перебування.

Харчування: обід відбувається в ресторані с. Східниця і складається із найкращих страв бойківської кухні.

Відповідальний менеджер:

Орищич Андрій

e-mail: book@oceantour.com.ua

SKYPE: ocean_tour