Тур Автобусний тур в Грецію

ПРОПОНУЄМО АВТОБУСНІ ТУРИ В ГРЕЦІЮ ЗА ПРИВАБЛИВИМИ ЦІНАМИ

СЕЗОН ЛІТО 2016

ГРАФІК ВИЇЗДІВ

ДАТА ВИЇЗДУТРИВАЛІСТЬ ТУРУВАРТІСТЬ ТУРУ (ДОРОСЛИЙ / ДИТИНА ДО 11,99) ГОТЕЛЬ 
01.10.20167 ночей / 8 днів240 євро / 99 євроГотель 4* (2-га лінія/ харчування НВ)
01.10.20167 ночей / 8 днів300 євро / 99 євроГотель 4* (1-ша лінія/ харчування ALL INCLUSIVE)

* для комфотного переїзду автобусом пропонуємо придбати додаткове місце в автобусі
* можливість змінити тип харчування з HB на ALL за доплату в готелі

1 день

-06:00 Виїзд від Стрийського  автовокзалу м. Львова.

-Переїзд по території Україна-Румунія-Сербія-Македонія-Греція
2 день

Прибуття в Грецію 12:00.

-Розміщення у готелі.

-Нічліг
3 день

-Сніданок.

-Вільний день на морі.

-Рекомендуємо відвідати екскурсію на Метеори (факультативно – 35 євро). Метеори це гармонійне поєднання феноменального природного ландшафту з витворами людської роботи. Неймовірні скелі висотою, які спрямовуються вгору з рівної поверхності фессалійської рівнини, які досягають в висоту 400 метрів, являють собою рідкісне геологічне явище. Ці дивовижні, масивні, ніби завислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори. Відвідання Метеор включає оглядову екскурсію на автобусі по скельному комплексі і зовнішній огляд монастирів з зупинкою для фотографій на оглядовому майданчику. Завершує екскурсію відвідання одного з монастирів.

-Повернення в готель

-Нічліг
4 день

-Сніданок

-Вільний день на морі

-Рекомендуємо екскурсію Діон-Олімп-Вергіна (факультативно - 30 євро).Ця насичена екскурсійна програма не залишить байдужими всіх тих, кого цікавить антична історія і міфологія Греції. Автобус вас підніме на величний Олімп, де на висоті 1000 метрів над рівнем моря ви почуєте захоплюючу розповідь про пантеон грецьких богів і насолодитеся магічною красою Олімпійської гряди і Егейського моря. Діон - стародавнє македонське місто, де знаходився жертовний вівтар Зевса. Археологічний центр вас приємно здивує: святилище Деметри і Ісіди, античний Одеон, римські лазні, житлова частина древнього міста, «палац Діоніса», добре збережені античні вулиці. Вергіна - перша столиця стародавньої Македонії, яку, згідно з переказами, заснував Каран, що дав їй назву Егес. У 1977 році Вергіна стала широко відома: археологічні розкопки дозволили виявити царську гробницю Філіпа II, батька Олександра Македонського. Ви відвідаєте не лише гробницю, але й унікальний музей, де зберігаються дивовижні археологічні знахідки.

З 1996 р. Егон в Вергіні включений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

-Повернення в готель

-Нічліг
5 день

Сніданок

-Вільний день на морі

-Нічліг
6 день

-Сніданок

-Вільний день на морі

-Пропонуємо оглядову екскурсію в Салоніки (факультативно - 30). Салоніки (по-греч. Фессалоніки) - другий за значимістю та за величиною місто Греції (1,2 млн. Жителів), столиця області Македонія. Знаходиться в північній частині країни на березі Егейського моря (Термічна затока). В ході якої екскурсій Ви ознайомитеся з древньою історією Македонії та з основними пам'ятками міста - Білою Вежею, Аркою Галерия, Ротондою, храмом св. Дмитра Солунського, з тріумфальним проспектом Неа Егнатія. Завершиться екскурсія у верхній частині македонської столиці (Акрополь), укріпленої, як і все місто, потужними фортифікаційними стінами із царськими вратами періоду імператора Юстиніана (6в.). Звідси, з висоти 300 м над рівнем Егейського моря, Ви зможете помилуватися прекрасним видом древньої столиці.

-Повернення в готель.

-Нічліг.
7 день

-Сніданок.

-Вільний день на морі.
8 день

-Сніданок.

Лутра в Аридеї + Едеса

Поєднання корисного з приємним, саме так ми можемо назвати цю поїздку ...

Воістину казкове місце з невимовною красою гір, чистим повітрям і кришталевої водою гірських потічків чекає Вас в містечку Лутракі, розташованого недалеко від міста Арідея. «Сад Едему», як його ще називають, воістину вразить найвибагливішого мандрівника. Багата рослинність, водоспади, запаморочливе ущелину, простягнулося на 15 км вздовж річки, таємничі сталагмітові печери, - і все це посеред зеленого лісу, через який протікає річка Термопотамос (грец .: тепла річка) - просто зачаровують своєю красою. Ви зможете відвідати відомі ще з часів Олександра Македонського гарячі лікувальні джерела під відкритим небом.

Лікувальна вода протягом багатьох століть впливала на здоров'я людини. Терапевтичні властивості води рекомендуються для лікування суглобів і кісток, дихальної системи, гінекологічних і шкірних захворювань, нервової системи, порушення циркуляції крові. Лікувальна питна вода рекомендується при захворюваннях печінки, жовчного міхура, нирок, травної системи, а також при поганій циркуляції крові. Сьогодні гідролечебніца розпорядженні 4-ма басейнами (4м х 2,5м), 50-ю індивідуальними ваннами і басейном розміром 25м х 12м під відкритим небом.

-Вільний день на морі.
9 день

Сніданок.

-Виселення з готелю.

-Виїзд на Україну
10 день Повернення на Україну

* Програма туру може змінюватись в залежності від кількості днів відпочинку

* Екскурсії відбувають при наборі групи від 15 осіб

* Додатково оплачується віза

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ГРЕЦЬКОЇ ВІЗИ