Тур Канікули у Будапешті

 

1

день

20:00 – виїзд зі Львова, переїзд у Будапешт

2

день

Приїзд до Будапешту.

Відвідування купалень Сечені (15 євро + 18 євро вхідний квиток) – одного із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і  однієї із перших лікувальних купалень в Пешті. Купальня Сечені знаходиться в міському парку Варошлігет, повністю комплекс потопає у чудовій красі природи з парковими деревами. Ваші враження будуть незабутні.

Обід (за додаткову оплату).


Оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!

Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю (20 євро). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

Поселення в готель, вечеря (за додаткову оплату).

Ночівля.

3

день

Сніданок. Виселення з готелю. 

Відвідання цитаделі на горі Геллерт (трансфер 8 євро).  Гора Геллерт з встановленою на її вершині Статуєю Свободи є найвищою точкою міста і однією з головних його окрас. Гранітна гора висотою 140 метрів отримала свою назву від імені італійського єпископа, який прийняв тут мученицьку смерть в XI столітті. З гори Геллерт відкривається приголомшливий вид на Дунай і на місто.

Обід (за додаткову оплату).

Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій - Океанарій  + торгівельний центр «Кампона» (трансфер 8 євро + вхідний квиток приблизно 8 євро). 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою!

Виїзд на  Україну.

4

день

Прибуття у Львів .

 

Вартість туру: 70 євро

 

Можливий індивідуальний прорахунок туру.

Доплата за одномісне розміщення – 15€/ніч.

Туристи, що подорожують одні та не замовляють одномісний номер,

можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко.

 

У вартість туру входить:

- зустріч представником фірми;

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);

- проживання у готелі **,***, сніданок;

- супровід керівника групи по всьому маршруту;

- екскурсія згідно програми.

 

У вартість туру не входить:

- факультативні програми + вхідні квитки;

- індивідуальне медичне страхування на період туру;

- 2 обіди, вечеря;

- проїзд у громадському транспорті та таксі;

- доплата за одномісне розміщення.